Überraschendes Winterevent
in Pec pod Sněžkou

Ein Turnier in Teamskifahren für 3-Mann-Teams? Latino-Abend mit kubanischen Rums? 5km-Rodeltalfahrt vom Rosenberg bis nach Groß-Aupa? Oder das Sport- und Wellnesszentrum im Hotel nur für Ihr Team?

Suchen Sie sich das Event nach Ihren Vorstellungen aus – den genauen Kostenvoranschlag je nach Teilnehmerzahl teilen wir Ihnen gerne unverbindlich mit.

Pec extra

Suchen Sie etwas Besonderes? Wählen Sie dann das Teambuildingprogramm mit Wettlauf für 3-Mann/Frau-Teams in folgenden Disziplinen: Abfahrt auf Snowblades, Klu-Ski und Teamski.

Wir organisieren alles für Sie: Piste, Zeitmessung, Streckenabsteckung. Aber auch Catering, Partyzelt, Eisbar, Moderator, Siegerehrung direkt am Hang oder im Hotel…einfach (fast) alles. Sagen Sie nur.

Sehen Sie ein kurzes Video des Jahres 2017. (Youtube)

Ze Sněžky na saních

Zažít zimní pohled přímo ze Sněžky a užít si s kolegy 5 kilometrový sjezd na saních? Nemožné? Pro nás ne. Využijte naší nabídku ubytování spojenou s teambuildingovou aktivitou „ze Sněžky na saních“.

Organizovaná akce začíná výjezdem kabinkovou lanovkou až na vrchol Sněžky, kde si užijete krásné zimní pohledy u svařeného vína nebo medoviny, a poté zažijete nezapomenutelný adrenalinový sjezd na saních z Růžové hory až do Velké Úpy.

Sáňky, sněžnice, lavinové vyhledávače

Zimní trojkombinace zábavy, naučného programu a procházky po vrcholcích Krkonoš. Jako praví horští záchranáři si vyzkoušíte práci s lavinovými vyhledávači, projdete se zimní krajinou na sněžnicích
a akci zakončíte 40 minutovým sjezdem na sáňkách.

Co vy nato? Přijeďte upustit trochu páry.

Hotel Horizont, Pec pod Sněžkou - zimní teambuilding Ze Sněžky na saních

Zimní hry
až pro 450 osob

Kdo by se nechtěl alespoň jeden den cítit jako Ester Ledecká? Ve spolupráci se SkiResortem Černá hora – Pec pro vás zorganizujeme opravdové lyžařské a běžecké závody, včetně obřího slalomu.

SKY CLUB 18 v hotelu Horizont, Pec pod Sněžkou

SKY CLUB 18 oder HAVANA bar?

Chcete se cítit jako gastronauti v oblacích? V tom případě využijte SKY CLUB 18 v nejvyšším patře hotelu. Nebo večer v Havana baru v latinskoamerickém rytmu, s vůní a chuťí karibského rumu.

Sport a wellness v hotelu Horizont, Pec pod Sněžkou

Nejen wellness
a sport

Odhodit veškeré pracovní starosti za hlavu, odpočinout si a užít trochu zábavy. Právě pro vás je určena nabídka našeho sport a wellness centra.

Ihr außergewöhnliches Winter-Firmenevent bestellen Sie
per E-Mail: akce@hotelhorizont.cz oder telefonisch unter: +420 499 861 555

SUCHEN SIE DEN RICHTIGEN ORT FÜR IHR EVENT?

Schreiben Sie uns

entweder eine E-Mail akce@hotelhorizont.cz oder mittels von diesem Formular:

KEINE LUST ZUM SCHREIBEN?

Rufen Sie uns an

unter der Tel.-Nr. 00420 499 861 555 – und wir besprechen alle Einzelheiten.