Świetne zimowe imprezy w Pecu pod Śnieżką

Konkurs na nartach zespołowych dla 3 osób na raz? Wieczór latynoski z rumami kubańskimi? Pięciokilometrowy zjazd na saniach z Różowej Góry do Wielkiej Upy? A może hotelowe Sport i Wellness Centrum tylko dla Was?

Wybierz imprezę, która najbardziej Ci odpowiada - chętnie niezobowiązująco obliczymy dokładną cenę w zależności od liczby osób.

Super Pec

Szukacie czegoś specjalnego? Proponujemy program teambuildingowy, w którym rywalizują trzyosobowe zespoły w trzech dyscyplinach: zjazd na nartach typu snowblade, na zdradliwych ślizgaczach Klu-Ski i na nartach zespołowych dla 3 osób.

Zarezerwujemy dla Was stok, pomiar czasu i ustawienie trasy. Zapewnimy również catering, namioty imprezowe, bar lodowy, konferansjera, ogłoszenie zwycięzców na stoku albo w hotelu... po prostu cokolwiek. Wystarczy powiedzieć.

Obejrzeć krótki film z 2017 roku (Youtube)

Ze Sněžky na saních

Zažít zimní pohled přímo ze Sněžky a užít si s kolegy 5 kilometrový sjezd na saních? Nemožné? Pro nás ne. Využijte naší nabídku ubytování spojenou s teambuildingovou aktivitou „ze Sněžky na saních“.

Organizovaná akce začíná výjezdem kabinkovou lanovkou až na vrchol Sněžky, kde si užijete krásné zimní pohledy u svařeného vína nebo medoviny, a poté zažijete nezapomenutelný adrenalinový sjezd na saních z Růžové hory až do Velké Úpy.

Sáňky, sněžnice, lavinové vyhledávače

Zimní trojkombinace zábavy, naučného programu a procházky po vrcholcích Krkonoš. Jako praví horští záchranáři si vyzkoušíte práci s lavinovými vyhledávači, projdete se zimní krajinou na sněžnicích a akci zakončíte 40 minutovým sjezdem na sáňkách.

Co vy nato? Přijeďte upustit trochu páry.

Hotel Horizont, Pec pod Sněžkou - zimní hry až pro 450 osob

Zimní hry
až pro 450 osob

Kdo by se nechtěl alespoň jeden den cítit jako Ester Ledecká? Ve spolupráci se SkiResortem Černá hora – Pec pro vás zorganizujeme opravdové lyžařské a běžecké závody.

SKY CLUB 18 v hotelu Horizont, Pec pod Sněžkou

SKY CLUB 18
nebo HAVANA bar?

Chcete se cítit jako gastronauti v oblacích? V tom případě využijte SKY CLUB 18 v nejvyšším patře hotelu. Nebo večer v Havana baru v latinskoamerickém rytmu, s vůní a chuťí karibského rumu.

HAVANA bar v hotelu Horizont, Pec pod Sněžkou

Nejen wellness
a sport

Odhodit veškeré pracovní starosti za hlavu, odpočinout si a užít trochu zábavy. Právě pro vás je určena nabídka našeho sport a wellness centra.

Nietradycyjną imprezę zimową dla Waszej firmy można zamówić
pod adresem akce@hotelhorizont.cz lub numerem telefonu +420 499 861 555.

SZUKASZ MIEJSCA NA SWOJĄ IMPREZĘ?

Napisz

Pod adresem akce@hotelhorizont.cz – lub skorzystaj z formularza:

NIE LUBISZ PISAĆ?

Zadzwoń

Pod numer +420 499 861 555 - wszystko razem uzgodnimy.