Firmenevent Ihrer Wahl
von Mai bis Oktober

Ein Ausflug in 1 603 M.ü.M.? Spannende Talfahrt mit Bergrollern? Bierverkostung in der Mikrobrauerei Paroháč (höchstgelegene Bierbrauerei in der ČR)? Degustationsmenu mit Begleitwort des Sommeliers in der 18. Hoteletage?

Suchen Sie sich das Event nach Ihren Vorstellungen aus – den genauen Kostenvoranschlag je nach Teilnehmerzahl teilen wir Ihnen gerne unverbindlich mit.

Krkonošemi
na elektro–kole

Mysleli jste si, že vyrazit po horách na kole je pro vás fyzicky nemožné? S elektro–kolem již toto neplatí. Nasedněte s námi do sedla v centru Pece pod Sněžkou
a vydejte se na tour po Východních Krkonoších.

S průvodcem navštívíte chatu Krakonoš, kde ochutnáte skvělý domácí chléb a koláče, na Lesní boudě budou připraveny speciality z kozího mléka a také pravé krkonošské „sejkory“ a v Chalupě na Rozcestí zase místní výborná borůvkovice a lehký oběd.

Nebo můžete vyrazit na opačnou stranu a nádherným Lvím dolem se podívat až do Malé Úpy, absolvovat prohlídku pivovaru Trautenberk s ochutnávkou piva horalů a zpět do Pece se vrátit Krakonošovým údolím.

Tak na co čekáte? Nasednout a jedeme.

Sněžka, horská farma
a koloběžky

Náš hit: nejprodávanější firemní balíček s originální trojkombinací aktivit: s výletem na vrchol Sněžky, návštěvou horské farmy na Růžohorkách a sjezdem na koloběžkách.

O této akci se u vás ve firmě bude vyprávět ještě dlouho. Po zdolání Sněžky lanovku a gastronomickém zážitku na horské farmě Děčínská bouda totiž sjedete na terénních koloběžkách cestu z Růžohorek přes herní krajinu Pecka na Portáškách zpět do Pece.

Teambuilding Schneekoppe Tour

Zwei Nächte verbringen Sie im Hotelbett – doch tagsüber bewältigen Sie das schroffe Berggelände. Eine etwas außergewöhnliche Besteigung der Schneekoppe in kleineren Gruppen mit erfahrenen Bergführern wartet auf Sie.

Sie werden die echten Lawinensuchgeräte ausprobieren und diverse Aufgaben erfüllen: schnelle Orientierung in der Karte, Überwinden des gefährlichen Lawinenfelds, Transport von Verletzten, Erste-Hilfe usw.

Gastronautické zážitky v hotelu Horizont, SKY CLUB 18, Pec pod Sněžkou

Od kořenů až do koruny stromů

Vystoupat až do korun stromů, stát se součástí lesního života a poznat řadu živočichů a rostlin, které nenajdete nikde jinde? Rádi to pro vás zajistíme.

V Havana stylu, přesto v hotelu Horizont, Pec pod Sněžkou

SKY CLUB 18 nebo HAVANA bar?

Chcete se cítit jako gastronauti v oblacích? V tom případě využijte SKY CLUB 18 v nejvyšším patře hotelu. Nebo večer v Havana baru v latinskoamerickém rytmu, s vůní a chuťí karibského rumu.

Crazy bubbles v Peci pod Sněžkou, hotel Horizont

Nejen wellness
a sport

dhodit veškeré pracovní starosti za hlavu, odpočinout si a užít trochu zábavy. Právě pro vás je určena nabídka našeho sport a wellness centra.

Ihr außergewöhnliches Firmenevent bestellen Sie
per E-Mail: akce@hotelhorizont.cz oder telefonisch unter: +420 499 861 555

SUCHEN SIE DEN RICHTIGEN ORT FÜR IHR EVENT?

Schreiben Sie uns

entweder eine E-Mail akce@hotelhorizont.cz oder mittels von diesem Formular:

KEINE LUST ZUM SCHREIBEN?

Rufen Sie uns an

unter der Tel.-Nr. 00420 499 861 555 – und wir besprechen alle Einzelheiten.