Wybierz swoją imprezę firmową od maja do października

Wycieczka na szczyt o wysokości 1.603 m n.p.m.? Górski zjazd na hulajnogach? Degustacja piwa Paroháč w najwyżej położonym mini browarze w Czechach? Menu degustacyjne z komentarzem sommeliera na 18 piętrze hotelu?

Wybierz imprezę, która najbardziej Ci odpowiada - chętnie niezobowiązująco obliczymy dokładną cenę w zależności od liczby osób.

Krkonošemi
na elektro–kole

Mysleli jste si, že vyrazit po horách na kole je pro vás fyzicky nemožné? S elektro–kolem již toto neplatí. Nasedněte s námi do sedla v centru Pece pod Sněžkou
a vydejte se na tour po Východních Krkonoších.

S průvodcem navštívíte chatu Krakonoš, kde ochutnáte skvělý domácí chléb a koláče, na Lesní boudě budou připraveny speciality z kozího mléka a také pravé krkonošské „sejkory“ a v Chalupě na Rozcestí zase místní výborná borůvkovice a lehký oběd.

Nebo můžete vyrazit na opačnou stranu a nádherným Lvím dolem se podívat až do Malé Úpy, absolvovat prohlídku pivovaru Trautenberk s ochutnávkou piva horalů a zpět do Pece se vrátit Krakonošovým údolím.

Tak na co čekáte? Nasednout a jedeme.

Sněžka, horská farma
a koloběžky

Náš hit: nejprodávanější firemní balíček s originální trojkombinací aktivit: s výletem na vrchol Sněžky, návštěvou horské farmy na Růžohorkách a sjezdem na koloběžkách.

O této akci se u vás ve firmě bude vyprávět ještě dlouho. Po zdolání Sněžky lanovku a gastronomickém zážitku na horské farmě Děčínská bouda totiž sjedete na terénních koloběžkách cestu z Růžohorek přes herní krajinu Pecka na Portáškách zpět do Pece.

Teambuilding
Śnieżka Tour

Dwie noce spędzicie w łóżku hotelowym, ale w ciągu dnia będziecie w plenerze, w górskim terenie. Czeka Was nietradycyjne wejście na Śnieżkę w grupach z doświadczonymi instruktorami górskimi.

Wypróbujecie działanie prawdziwych detektorów lawinowych. Będziecie spełniać różne zadania: orientacja według mapy, pokonanie niebezpiecznego pola lawinowego, transport rannego, podstawowe czynności pierwszej pomocy.

Stezka korunami stromů Krkonoše, Janské Lázně

Od kořenů až do koruny stromů

Vystoupat až do korun stromů, stát se součástí lesního života a poznat řadu živočichů a rostlin, které nenajdete nikde jinde? Rádi to pro vás zajistíme.

V Havana stylu, přesto v hotelu Horizont, Pec pod Sněžkou

SKY CLUB 18
nebo HAVANA bar?

Chcete se cítit jako gastronauti v oblacích? V tom případě využijte SKY CLUB 18 v nejvyšším patře hotelu. Nebo večer v Havana baru v latinskoamerickém rytmu, s vůní a chuťí karibského rumu.

Crazy bubbles v Peci pod Sněžkou, hotel Horizont

Nejen wellness
a sport

Odhodit veškeré pracovní starosti za hlavu, odpočinout si a užít trochu zábavy. Právě pro vás je určena nabídka našeho sport a wellness centra.

Nietradycyjną imprezę letnią dla Waszej firmy można zamówić
pod adresem akce@hotelhorizont.cz lub numerem telefonu +420 499 861 555.

SZUKASZ MIEJSCA NA SWOJĄ IMPREZĘ?

Napisz

Pod adresem akce@hotelhorizont.cz – lub skorzystaj z formularza:

NIE LUBISZ PISAĆ?

Zadzwoń

Pod numer +420 499 861 555 - wszystko razem uzgodnimy.