Překvapte zimní akcí
v Peci pod Sněžkou

Soutěž na týmových lyžích pro 3 lidi najednou? Latinskoamerický večer s kubánskými rumy? Pětikilometrový sjezd na saních z Růžové hory až do Velké Úpy? Nebo hotelové sport a wellness centrum pouze pro vás?

Vyberte si firemní akci, která se vám zamlouvá nejvíc – a přesnou cenu vám rádi nezávazně spočítáme podle počtu osob vaší skupiny.

Pec nám spadla

Hledáte něco extra? Využijte teambuildingový program, kde soutěží tříčlenné týmy v těchto třech disciplínách: sjezdu na snow bladech, na zrádných kluzkách a na týmových lyžích pro 3 osoby.

Domluvíme pro vás svah, časomíru i postavení trati. Zajistíme také catering, party stany, ledový bar, moderátora, vyhlášení vítězů na svahu či v hotelu… takřka cokoli. Stačí si říct.

Podívejte se na krátké video z ročníku 2017. (Youtube)

Wellnes večírek

Aspoň na jeden den (i noc) hoďte za hlavu všechny faktury, e-maily a deadliny. Užijte si wellness, skvělé jídlo – a při vašem příjezdu v pokoji i sladké překvapení z naší vlastní cukrárny.

Pokud máte tým nad 50 osob, domluvíme s vámi i exkluzivitu celého sport a wellness centra na 3 hodiny: bazén, sauna, vířivka, posilovna, squash, ricochet, kuželky… jen pro vás.

Hotel Horizont, Pec pod Sněžkou - zimní teambuilding Ze Sněžky na saních

Ze Sněžky na saních

Vyjedete lanovkou až na Sněžku, uvidíte hřebeny Krkonoš, sjedete lanovkou zpět na Růžovou horu… a pak přijde zážitkový 5km sjezd na saních až do Velké Úpy.

SKY CLUB 18 v hotelu Horizont, Pec pod Sněžkou

Gastronautické zážitky

100% gurmánský balíček se čtyřchodovým degustačním menu snoubeným s vybranými víny – vše servírováno ve SKY CLUBU 18.
I s komentářem šéfkuchaře a sommeliera.

HAVANA bar v hotelu Horizont, Pec pod Sněžkou

Večer v Havaně

Pro vaši skupinu do 50 osob doporučujeme teleport na Kubu – díky večeři a ochutnávce karibských rumů ve stylovém HAVANA BARU, který budete mít sami pro sebe.

Netradiční zimní akci pro vaši firmu si objednejte
na e-mailu akce@hotelhorizont.cz nebo na telefonu +420 499 861 555.

MÁTE JAKÝKOLI DOTAZ?

Napište

Buď na e-mail akce@hotelhorizont.cz – nebo do tohoto formuláře:

NERADI VYPLŇUJETE FORMULÁŘE?

Zavolejte

Na číslo +420 499 861 555 - a vše vám zodpovíme.