Překvapte zimní akcí
v Peci pod Sněžkou

Soutěž na týmových lyžích pro 3 lidi najednou? Pětikilometrový sjezd na saních z Růžové hory až do Velké Úpy? Procházka na sněžnicích a práce s lavinovými vyhledávači? Nebo hotelové sport a wellness centrum pouze pro vás?

Vyberte si firemní akci, která se vám zamlouvá nejvíc – a přesnou cenu vám rádi nezávazně spočítáme podle počtu osob vaší skupiny.

Pec nám spadla, hotel Horizont, Pec pod Sněžkou

Ze Sněžky na saních

Zažít zimní pohled přímo ze Sněžky a užít si s kolegy 5 kilometrový sjezd na saních? Nemožné? Pro nás ne. Využijte naší nabídku ubytování spojenou s teambuildingovou aktivitou „ze Sněžky na saních“.

Organizovaná akce začíná výjezdem kabinkovou lanovkou až na vrchol Sněžky, kde si užijete krásné zimní pohledy u svařeného vína nebo medoviny, a poté zažijete nezapomenutelný adrenalinový sjezd na saních

Ze Sněžky na saních, hotel Horizont, Pec pod Sněžkou

Pec nám spadla

Hledáte něco extra? Využijte teambuildingový program, kde soutěží tříčlenné týmy v těchto třech disciplínách: sjezdu na snow bladech, na zrádných kluzkách a na týmových lyžích pro 3 osoby.

Domluvíme pro vás svah, časomíru i postavení trati. Zajistíme také catering, party stany, ledový bar, moderátora, vyhlášení vítězů na svahu či v hotelu… takřka cokoli. Stačí si říct.

Podívejte se na krátké video z ročníku 2019. (Youtube)

z Růžové hory až do Velké Úpy.

Sáňky a sněžnice v Peci pod Sněžkou,hotel Horizont, Krkonoše

Sáňky, sněžnice, lavinové vyhledávače

Zimní trojkombinace zábavy, naučného programu a procházky po vrcholcích Krkonoš. Jako praví horští záchranáři si vyzkoušíte práci s lavinovými vyhledávači, projdete se zimní krajinou na sněžnicích a akci zakončíte 40 minutovým sjezdem na sáňkách.

Co vy nato? Přijeďte upustit trochu páry.

Firemní akce v Peci pod Sněžkou, hotel Horizont

Zimní hry
až pro 450 osob

Kdo by se nechtěl alespoň jeden den cítit jako Ester Ledecká? Ve spolupráci se SkiResortem Černá hora – Pec pro vás zorganizujeme opravdové lyžařské a běžecké závody.

SKY CLUB 18 v hotelu Horizont, Pec pod Sněžkou

SKY CLUB 18 nebo HAVANA bar?

Chcete se cítit jako gastronauti v oblacích? V tom případě využijte SKY CLUB 18 v nejvyšším patře hotelu. Nebo večer v Havana baru v latinskoamerickém rytmu, s vůní a chuťí karibského rumu.

Wellness centrum Pec pod Sněžkou, hotel Horizont

Nejen wellness
a sport

Odhodit veškeré pracovní starosti za hlavu, odpočinout si a užít trochu zábavy. Právě pro vás je určena nabídka našeho sport a wellness centra.

Netradiční zimní akci pro vaši firmu si objednejte
na e-mailu akce@hotelhorizont.cz nebo na telefonu +420 499 861 555.

MÁTE JAKÝKOLI DOTAZ?

Napište

Buď na e-mail akce@hotelhorizont.cz – nebo do tohoto formuláře:

NERADI VYPLŇUJETE FORMULÁŘE?

Zavolejte

Na číslo +420 499 861 555 - a vše vám zodpovíme.