Překvapte zimní akcí
v Peci pod Sněžkou

Soutěž na týmových lyžích pro 3 lidi najednou? Pětikilometrový sjezd na saních z Růžové hory až do Velké Úpy? Procházka na sněžnicích a práce s lavinovými vyhledávači? Nebo hotelové sport a wellness centrum pouze pro vás?

Vyberte si firemní akci, která se vám zamlouvá nejvíc – a přesnou cenu vám rádi nezávazně spočítáme podle počtu osob vaší skupiny.

Pec nám spadla, hotel Horizont, Pec pod Sněžkou

Pec nám spadla

Hledáte něco extra? Využijte teambuildingový program, kde soutěží tříčlenné týmy v těchto třech disciplínách: sjezdu na snow bladech, na zrádných kluzkách a na týmových lyžích pro 3 osoby.

Domluvíme pro vás svah, časomíru i postavení trati. Zajistíme také catering, party stany, ledový bar, moderátora, vyhlášení vítězů na svahu či v hotelu… takřka cokoli. Stačí si říct.

Podívejte se na krátké video z ročníku 2019. (Youtube)

Ze Sněžky na saních, hotel Horizont, Pec pod Sněžkou

Ze Sněžky na saních

Zažít zimní pohled přímo ze Sněžky a užít si s kolegy 5 kilometrový sjezd na saních? Nemožné? Pro nás ne. Využijte naší nabídku ubytování spojenou s teambuildingovou aktivitou „ze Sněžky na saních“.

Organizovaná akce začíná výjezdem kabinkovou lanovkou až na vrchol Sněžky, kde si užijete krásné zimní pohledy u svařeného vína nebo medoviny, a poté zažijete nezapomenutelný adrenalinový sjezd na saních z Růžové hory až do Velké Úpy.

Sáňky a sněžnice v Peci pod Sněžkou,hotel Horizont, Krkonoše

Sáňky, sněžnice, lavinové vyhledávače

Zimní trojkombinace zábavy, naučného programu a procházky po vrcholcích Krkonoš. Jako praví horští záchranáři si vyzkoušíte práci s lavinovými vyhledávači, projdete se zimní krajinou na sněžnicích a akci zakončíte 40 minutovým sjezdem na sáňkách.

Co vy nato? Přijeďte upustit trochu páry.

Firemní akce v Peci pod Sněžkou, hotel Horizont

Zimní hry
až pro 450 osob

Kdo by se nechtěl alespoň jeden den cítit jako Ester Ledecká? Ve spolupráci se SkiResortem Černá hora – Pec pro vás zorganizujeme opravdové lyžařské a běžecké závody.

SKY CLUB 18 v hotelu Horizont, Pec pod Sněžkou

SKY CLUB 18 nebo HAVANA bar?

Chcete se cítit jako gastronauti v oblacích? V tom případě využijte SKY CLUB 18 v nejvyšším patře hotelu. Nebo večer v Havana baru v latinskoamerickém rytmu, s vůní a chuťí karibského rumu.

Wellness centrum Pec pod Sněžkou, hotel Horizont

Nejen wellness
a sport

Odhodit veškeré pracovní starosti za hlavu, odpočinout si a užít trochu zábavy. Právě pro vás je určena nabídka našeho sport a wellness centra.

Netradiční zimní akci pro vaši firmu si objednejte
na e-mailu akce@hotelhorizont.cz nebo na telefonu +420 499 861 555.

MÁTE JAKÝKOLI DOTAZ?

Napište

Buď na e-mail akce@hotelhorizont.cz – nebo do tohoto formuláře:

NERADI VYPLŇUJETE FORMULÁŘE?

Zavolejte

Na číslo +420 499 861 555 - a vše vám zodpovíme.