Vyberte si svou
firemní akci

Výlet do 1 603 metrů nad mořem? Adrenalinový horský sjezd na terénních koloběžkách? Ochutnávka piva Paroháč v nejvýše položeném minipivovaru ČR? Vydat se na elektrokolech po Východních Krkonoších?

Zvolte si akci, která se vám zamlouvá nejvíc – a přesnou cenu vám rádi nezávazně spočítáme podle počtu osob vaší skupiny.

Krkonošemi
na elektro–kole

Mysleli jste si, že vyrazit po horách na kole je pro vás fyzicky nemožné? S elektro–kolem již toto neplatí. Nasedněte s námi do sedla v centru Pece pod Sněžkou
a vydejte se na tour po Východních Krkonoších.

S průvodcem navštívíte chatu Krakonoš, kde ochutnáte skvělý domácí chléb a koláče, na Lesní boudě budou připraveny speciality z kozího mléka a také pravé krkonošské „sejkory“ a v Chalupě na Rozcestí zase místní výborná borůvkovice a lehký oběd.

Nebo můžete vyrazit na opačnou stranu a nádherným Lvím dolem se podívat až do Malé Úpy, absolvovat prohlídku pivovaru Trautenberk s ochutnávkou piva horalů a zpět do Pece se vrátit Krakonošovým údolím.

Tak na co čekáte? Nasednout a jedeme.

Sněžka, horská farma
a koloběžky

Náš hit: nejprodávanější firemní balíček s originální trojkombinací aktivit: s výletem na vrchol Sněžky, návštěvou horské farmy na Růžohorkách a sjezdem na koloběžkách.

O této akci se u vás ve firmě bude vyprávět ještě dlouho. Po zdolání Sněžky lanovku a gastronomickém zážitku na horské farmě Děčínská bouda totiž sjedete na terénních koloběžkách cestu z Růžohorek přes herní krajinu Pecka na Portáškách zpět do Pece.

Teambuilding
Sněžka Tour

Dvě noci strávíte v hotelové posteli – ale přes den budete v ostrém terénu místních hor. Čeká vás netradiční výstup na Sněžku ve skupinách se zkušenými horskými instruktory.

Vyzkoušíte si pravé lavinové vyhledávače. Budete plnit různé úkoly: rychlá orientace v mapě, překonávání nebezpečí lavinového pole, transport raněného, základní postupy první pomoci apod.

Můžete spojit s návštěvou nejvýše položeného pivovaru Paroháč na Luční boudě.

Od kořenů až do koruny stromů

Od kořenů až do koruny stromů

Vystoupat až do korun stromů, stát se součástí lesního života a poznat řadu živočichů a rostlin, které nenajdete nikde jinde? Rádi to pro vás zajistíme.

V Havana stylu, přesto v hotelu Horizont, Pec pod Sněžkou

SKY CLUB 18 nebo HAVANA bar?

Chcete se cítit jako gastronauti v oblacích? V tom případě využijte SKY CLUB 18 v nejvyšším patře hotelu. Nebo večer v Havana baru v latinskoamerickém rytmu, s vůní a chuťí karibského rumu.

Nejen wellness a sport

Nejen wellness
a sport

Odhodit veškeré pracovní starosti za hlavu, odpočinout si a užít trochu zábavy. Právě pro vás je určena nabídka našeho sport a wellness centra.

Netradiční letní akci pro vaši firmu si objednejte
na e-mailu akce@hotelhorizont.cz nebo na telefonu +420 499 861 555.

MÁTE JAKÝKOLI DOTAZ?

Napište

Buď na e-mail akce@hotelhorizont.cz – nebo do tohoto formuláře:

NERADI VYPLŇUJETE FORMULÁŘE?

Zavolejte

Na číslo +420 499 861 555 – a vše vám zodpovíme.