Vyberte si svou firemní akci

Výlet do 1 603 metrů nad mořem? Adrenalinový horský sjezd na terénních koloběžkách? Ochutnávka piva Paroháč v nejvýše položeném minipivovaru ČR? Vydat se na elektrokolech po Východních Krkonoších?

Zvolte si akci, která se vám zamlouvá nejvíc – a přesnou cenu vám rádi nezávazně spočítáme podle počtu osob vaší skupiny.

Krkonošemi
na elektro–kole

Mysleli jste si, že vyrazit po horách na kole je pro vás fyzicky nemožné? S elektro–kolem již toto neplatí. Nasedněte s námi do sedla v centru Pece pod Sněžkou
a vydejte se na tour po Východních Krkonoších.

S průvodcem navštívíte chatu Krakonoš, kde ochutnáte skvělý domácí chléb a koláče, na Lesní boudě budou připraveny speciality z kozího mléka a také pravé krkonošské „sejkory“ a v Chalupě na Rozcestí zase místní výborná borůvkovice a lehký oběd.Tak na co čekáte? Nasednout a jedeme.

Lze doplnit tématickým teambuildingem "Krkonošské pohádky aneb Krakonoš na elektro-kole".

Sněžka, pivovar
a koloběžky

Náš hit: nejprodávanější firemní balíček s originální trojkombinací aktivit: s výletem na vrchol Sněžky, prohlídkou minipivovaru „Paroháč“ na Luční Boudě
a sjezdem na koloběžkách.

O této akci se u vás ve firmě bude vyprávět ještě dlouho. Po zdolání Sněžky a ochutnávce čerstvě uvařeného piva totiž sjedete na terénních koloběžkách cestu z Richtrových bud až zpět do Pece.

Teambuilding
Sněžka Tour

Dvě noci strávíte v hotelové posteli – ale přes den budete v ostrém terénu místních hor. Čeká vás netradiční výstup na Sněžku ve skupinách se zkušenými horskými instruktory.

Vyzkoušíte si pravé lavinové vyhledávače. Budete plnit různé úkoly: rychlá orientace v mapě, překonávání nebezpečí lavinového pole, transport raněného, základní postupy první pomoci apod.

Od kořenů až do koruny stromů

Od kořenů až do koruny stromů

Vystoupat až do korun stromů, stát se součástí lesního života a poznat řadu živočichů a rostlin, které nenajdete nikde jinde? Rádi to pro vás zajistíme.

V Havana stylu, přesto v hotelu Horizont, Pec pod Sněžkou

SKY CLUB 18 nebo HAVANA bar?

Chcete se cítit jako gastronauti v oblacích? V tom případě využijte SKY CLUB 18 v nejvyšším patře hotelu. Nebo večer v Havana baru v latinskoamerickém rytmu, s vůní a chuťí karibského rumu.

Nejen wellness a sport

Nejen wellness
a sport

Odhodit veškeré pracovní starosti za hlavu, odpočinout si a užít trochu zábavy. Právě pro vás je určena nabídka našeho sport a wellness centra.

Netradiční letní akci pro vaši firmu si objednejte
na e-mailu akce@hotelhorizont.cz nebo na telefonu +420 499 861 555.

MÁTE JAKÝKOLI DOTAZ?

Napište

Buď na e-mail akce@hotelhorizont.cz – nebo do tohoto formuláře:

NERADI VYPLŇUJETE FORMULÁŘE?

Zavolejte

Na číslo +420 499 861 555 – a vše vám zodpovíme.