Tipy na výlety nejen v Peci pod Sněžkou

V okolí Pece pod Sněžkou je řada zajímavých míst, které stojí za vidění. Na výlet můžete vyrazit pěšky, jet na kole nebo klidně i autem. Výlety jsou vhodnou součástí Vaší dovolené a my Vám navíc nabízíme i možnost si doobjednat piknikový koš nebo batoh s občerstvením. Vyberte si z výhodné nabídky ubytování Pec pod Sněžkou a užijte si Vaši dovolenou co nejlépe.

Piknikový koš/batoh pro 2 osoby za 550 Kč / 750 Kč


Pěší výlety

Hotel Horizont je obklopen překrásnou krajinou Krkonoš,Turistika v Krkonoších která nabízí mnoho příležitostí pro pěší turistiku. I pro hosty, kteří preferují aktivnější dovolenou máme mnoho tipů. Na své si přijdou i senioři či děti. Pro ně jsme připravili plán nenáročných procházek na zajímavá místa v okolí Pece pod Sněžkou.


Na kole

Objevujte krásnou krkonošskou přírodu ze sedla Využijte možnost zapůjčení kolcyklistického kola, okolí Pece pod Sněžkou protíná velké množství cyklistických tras. Přichystali jsme pro Vás několik tras vhodných jak pro děti, tak i pro náročné cyklisty. Vyberte si z nabídky ubytování v Peci pod Sněžkou a přijeďte k nám na kolo co nejdříve. 


Autem

Doplňte svou dovolenou v Peci pod Sněžkou zajímavým Zoo DKvýletem i autem je v okolí co obdivovat. Vyrazte za památkami, přírodnímu útvary či s dětmi do ZOO Dvůr Králové mezi divoká zvířata. Krkonoše a jejich okolí čeká, až je poznáte.  Nevíte jaké výlety a aktivity si chcete na horách vybrat pro sebe a děti? Obraťte se na náš tým, rádi Vám poradíme a vymyslíme pro Vás tipy na výlety a další aktivity, které budou nejlépe odpovídat zájmům Vaší rodiny.

Je libo zábavu, sportovní aktivity, adrenalin či poznání,...?

Neváhejte a vyplňte náš formulář, na základě kterého Vám pošleme tipy na Váš program. Nebo se inspirujte nabídkou ubytování v Peci pod Sněžkou.

zavřít

Webová kamera

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace