PEC POD SNĚŽKOU

Poznejte turistické centrum východních Krkonoš, nejvyšší horu České republiky a krásnou krkonošskou přírodu. Čeká Vás nejedno dobrodružství!

Město Pec pod Sněžkou

Tipy na výlety Krkonoše, Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou je nejen jedním z nejvýznamnějších horských středisek zimní i letní rekreace, ale také významným centrem pro všechny turisty a sportovce, kteří zde mají spoustu možností vyžití od náročného výšlapu na kolech přes Krkonošské vrcholky, až po výlet lanovkou na Sněžku. Leží přímo v srdci Krkonoš, a proto je tím pravým místem pro Vaši dovolenou plnou zábavy, odpočinku a relaxace. Přečtěte si o zajímavosti o městu Pec pod Sněžkou a inspirujte se, pro svou další dovolenou.

 ubytování Pec pod Sněžkou | pobytové balíčky Pec pod Sněžkou

Krkonoše a Krkonošský národní park

Poznejte nejvyšší pohoří České Republiky, patřící mezi nejoblíbenější horská místa u nás. Krkonošský hřeben je dlouhý 35 km a začíná na západě v Novosvětském sedle (888 m) a končí na východě v Královeckém sedle (516 m). V zimě si užijte upravené běžkařské cesty a lyžařské sjezdovky. A v létě prozkoumejte rozmanitou přírodu Krkonošského národního parku, na výlet můžete vyrazit pěšky na kole nebo jen lanovkou na nejvyšší horu nejen Krkonoš, ale celé České Republiky - Sněžku. Prostě si vychutnejte příjemné ubytování v Krkonoších.

 pěší výlety | na kole | ubytování Krkonoše

Lanovka Sněžka, Pec pod Sněžkou - Krkonoše

Tipy na výlety nejen v Peci pod Sněžkou

Tipy na výlety Krkonoše, Pec pod Sněžkou

V okolí Pece pod Sněžkou je řada zajímavých míst, která stojí za vidění. Na výlet můžete vyrazit pěšky, jet na kole nebo klidně i autemNepřeberné množství turistických tras v okolí Pece pod Sněžkou vás zavede do nádherné horské krajiny s mnoha krásnými výhledy do dlouhých údolí i na mohutné hřebeny nejvyšších českých hor Krkonoš. Užijte si nejen komfortní ubytování v Peci pod Sněžkou, ale také velké množství značených, různě náročných cyklotras. Počáteční výškový rozdíl lze snadno překonat pomocí lanovky - přepravu kol nabízí lanovka na Hnědý vrch i Portášky.

 pěší výlety | na kole | autem

Lyžování Krkonoše + SkiResort Pec

Lyžování a Krkonoše to k sobě prostě patří. Nově vzniklý SkiResort ČERNÁ HORA-PEC zahrnuje celkem 41 km sjezdovek všech obtížností, což jsou parametry, za kterými lyžaři museli vyrážet převážně do zahraničí.
V Peci se nalézá i jeden z nejdelších a nejlépe osvětlených svahů pro večerní lyžování. Nesmíme však opominout běžkaře i ti si zde přijdou na své, za zmínku například stojí slavná Krkonošská magistrála na níž navazuje více než 500km běžkařských tras a okruhů.

 lyžařská škola | SkiResort | SkiTour

Lyžování Krkonoše + SkiResort Pec

Relaxpark Pec pod Sněžkou

Bobová dráha v Peci pod Sněžkou

Zažijte adrenalin v Relaxparku, který se nachází v blízkosti našeho hotelu. 

  • horská bobová dráha
  • sjezd na kladce
  • lanový park
  • skluzavky a trampolíny
  • prolézací dráha a hřiště pro děti

lanové centrum Monkey Park | dovolená s dětmi na horách

Lanové centrum Monkey Park

Navštivte jednu z nejoblíbenějších atrakcí pro malé i velké - Monkey Park Pec pod Sněžkou. Nachází se stejně jako Relaxpark v blízké vzdálenosti od hotelu, je proto vhodným programem na zpříjemnění jakékoli volné chvíle. Přístupný je všem od 140cm. V lanovém centru překonáte celkem 22 lanových překážek se 4 přemostěními (přes řeku) a přehradu. Pro ty nejmenší je k dispozici dětský lanový park. Zde jsou připraveny 3 varianty okruhů a dětské přejezdy přes řeku Úpu.

Relaxpark Pec pod Sněžkou | dovolená s dětmi na horách

Monkey park - Pec pod Sněžkou

Lanová dráha Sněžka

Lanovka Sněžka, Pec pod Sněžkou - Krkonoše

Lanová dráha Pec pod Sněžkou - Sněžka je zejména v letních měsících ideálním výchozím místem pro Váš výlet z Pece pod Sněžkou. Kabinková lanovka Vás pohodlně dopraví přes mezistanici na Růžové hoře (1334 m n.m.) na Sněžku (1603 m n.m.), naši nejvyšší horu. Kde si můžete užít ty nejkrásnější výhledy na Pec pod Sněžkou a celé Krkonoše. Nebo jen navštivte naše bistro Sněžka, které na vrcholu nejvyšší hory provozujeme.


lanovka Sněžka | bistro Sněžka | Letní skipas TourPAS

Ubytování Pec pod Sněžkou - karta hosta

KARTA HOSTA je slevový produkt města Pec pod Sněžkou, který přináší hostům ubytovaným v Peci pod Sněžkou či Velké Úpě možnost čerpat řadu slev na poskytované služby. Kartu hosta obdržíte zdarma v hotelové recepci.

zvýhodněné služby poskytované hotelem Horizont:

  • 20 % sleva  na masáže (kromě thajských) do 14:00
  • 20 % sleva na squash, ricochet, stolní tenis do 14:00
  • 20 % sleva na bazén a vířivku do 14:00
  • 10 % sleva na služby kadeřnictví
Pec pod Sněžkou, výhled na Krkonošské hřebeny

Prohlédněte si nabídku ubytování v Peci pod Sněžkou nebo si vyberte z výhodné nabídky ubytování v Peci pod Sněžkou a užijte si dovolenou se slevou.

Mapa okolí Pece pod Sněžkou

zavřít

Webová kamera

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace