Masážní studio

Zpříjemněte si Váš pobyt v Peci pod Sněžkou a načerpejte energii při reflexní nebo klasické masáži, zábalech nebo perličkové koupeli. Profesionální personál Vám ochotně poradí s výběrem správné procedury.


Masáže

Klasické masáže
uvolňují pohybový aparát. Dopřát si můžete částečnou masáž nebo masáž celého těla. Nabídku masáží jsme pro Vás rozšířili o čínské energetické masáže a thajské masáže. Je jen na Vás, kterou masáž svému tělu dopřejete.

Čínské energetické masáže
obnovují proudění v energetických drahách v lidském těle.

Masáž Pec pod Sněžkou, Krkonoše Masáž Pec pod Sněžkou, Krkonoše Wellness Pec pod Sněžkou, Krkonoše

 

Chiropraktické ošetření

Chiropraxe se specializuje na diagnostiku a léčení mechanických postižení kloubů, zejména páteře a jejich účinku na nervový systém.

  • Chiropraktické ošetření slouží k odstranění blokád krční páteře, bolesti v kříži a zad ale i nohou a třísel
  • Ošetření je prováděno šetrně a bezbolestněReflexní masáže

Svěřte se do rukou našich profesionálních fyzioterapeutek. Poradí Vám jaké reflexní masáže a procedury jsou pro Vás vhodné. V případě Vašeho zájmu Vám naplánují rehabilitační program na míru.

Reflexní masáže
harmonizují funkci vnitřních orgánů a odstraňují svalové napětí, bolest svalů a vazivového aparátu. Vyzkoušejte reflexní masáž šíje a zad, hlavy a obličeje nebo reflexní terapii plosky nohy.

Měkké a mobilizační techniky
Terapie svalů a kloubů páteře i končetin, odstranění zvýšeného svalového napětí a kloubních blokád. Cvičení na míčích, prvky z jógy apod.

Ošetření kosmetikou ze souostroví Fiji
ručně vyráběnou původními obyvateli. Zajišťuje hydrataci, výživu a ochranu pokožky a vlasů. Základem této kosmetiky je panenský kokosový olej, který je tradičním receptem na krásu a regeneraci více než 2000 let.

zavřít

Webová kamera

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace