Léto v srdci Krkonoš

Dovolená by neměla být nudná a měli byste si na ní hlavně odpočinout, načerpat novou energii. Sněžka za pecí a nejčistší vzduch v republice. To vše na vás čeká v Peci pod Sněžkou, v srdci Krkonoš.

A k tomu připravuje náš profesionální animační tým pro vaše děti i pro vás každý den zajímavý program. Nechte se zlákat a užijte si vaši dovolenou naplno.

Hotel Horizont, Pec pod Sněžkou, Krkonoše - animační program

Program pro malé
i velké děti

Mají vaše dítka ráda návštěvy ZOO, hrají si občas na piráty? A co karneval v maskách nebo olympijské hry. To vše jsou věci, které s našimi animátorkami mohou každý den zažít. Nejen ty, ale i další. K tomu každý den večerní minidisko s naším kamarádem PECIm a vy si v klidu můžete vychutnat svou kávu a čerstvý dortík z hotelové cukrárny, večeři nebo skvělou masáž ve sport a wellness centru.

Podívejte se, jak vypadá program pro děti

Hotel Horizont, Pec pod Sněžkou, Krkonoše - squash

I dospělí si rádi hrají

A co vy? Necháte se občas také rádi bavit? I pro dospělé je připraven denní program, u kterého si odpočinete od všedních starostí a užijete si kupu zábavy. Co takhle vyzkoušet ranní strečing na čerstvém vzduchu, aquaerobic nebo se zúčastnit turnaje v kuželkách nebo ve stolním tenise. A napadá něco zajímavého vás, co nemáme v nabídce? Rádi se inspirujeme.

Podívejte se, jak vypadá program pro dospělé.

Podívejte se na další tipy, ale již bez našich animátorek.

Sportoviště

Zahrajte si přímo v hotelu kuželky, squash, ricochet nebo stolní tenis. 200 metrů od nás je pak lanový park i velká bobová dráha.

Ukaž víc

Sněžka a lanovky

Je hodně míst v Krkonoších, ale jen jedno má Sněžku tak blízko. Přímo z Pece vede lanovka na nejvyšší horu České republiky.

Ukaž víc

Výlety do okolí

Je jich víc, než stihnete: Obří nebo Modrý důl, rozhledna Hnědý vrch, Stezka korunami stromů Krkonoše v Janských Lázních, vyhlášené ZOO ve Dvoře Králové...

Ukaž víc

A co když prší

Tak to vůbec nevadí: využijte zdarma vstup do hotelového bazénu, posilovny či sauny.
Nebo si objednejte masáž.

Ukaž víc

Není to váš balíček snů? Vyberte si jiný

Krkonoše v pohorkách

Krkonoše v pohorkách

Prázdniny na horách - 1 noc zdarma

Prázdniny na horách - 1 noc zdarma

Lanovkou až na vrchol a do korun stromů

Lanovkou až na vrchol a do korun stromů

Hory pro seniory

Hory pro seniory