Teambuilding a outdoor v Peci pod Sněžkou

Profesionálně a s úsměvem!

Ve spolupráci s partnerskou firmou Happy Hill Sochor pro Váš kolektiv připravíme nezapomenutelné zážitky. Obraťte se na náš profesionální tým, který Vám zajistí teambuildingový či outdoorový program na míru.
Připravujeme například:

Sport a zábava v srdci Krkonoš

Prioritou těchto kurzů je navození neformální atmosféry, dobré a optimistické nálady, nové společné netradiční zážitky a v neposlední řadě aktivní odpočinek v rozmanité přírodě Krkonošského národního parku.

  • Firemní triatlon, cyklozávody, survival, netradiční běhy či maraton
  • Oblíbené Family Days pro zaměstnance i s rodinami
  • Organizace závodů či turnajů, vyhlášení výsledků, zajištění cateringu + zábavný večer
  • Sněžka Tour...týmové netradiční sdolání nejvyšší hory, doplněné zajímavými outdoorovými aktivitami

Outdoorový relaxační pobyt 

V této kategorii Vám nabízíme relaxační a sportovní pobyty zaměřené především na odlehčení atmosféry v jednotlivých pracovních týmech.

  • Sjezd na terénních koloběžkách 
  • Základy nordic walking + aktivní výlet po horách
  • Výlet na horských kolech, orientační závod
  • Nízké a vysoké lanové překážky
  • Bungee running, zorbing, lukostřelba
  • Vyjíždky na koních, psí spřežení, tandem paragliding

Teambuilding pod Sněžkou

Přístup je založen na hlavních principech outdoor trainingu, což je metoda využívající interaktivních metod a aktivit v přírodě, které jsou převážně založeny na řešení modelových situací s následným rozborem a teoretický zobecněním, které je hlavním zdrojem zkušenosti a nových poznatků. 

Hlavním smyslem teambuildingových kurzů je dosáhnout cíleného rozvoje jak skupiny tak jednotlivců. Tohoto je dosahováno prostřednictvím reálných i simulovaných herních situací, které odkrývají množství emočních i racionálních podnětů pro následovné zpracování. Tyto kurzy jsou vhodné při budování nových pracovních týmů nebo pro nové nastartování již zaběhlých kolektivů. 

Tyto kurzy jsou připravovány opravdu na míru každé konkrétní skupině.

Speciálně zaměřené outdoorové kurzy připravujeme na základě konkrétních poptávek a vždy je konzultujeme s klientem, tak aby plně odpovídaly zadanému cíli kurzu.

Outdoor programy jsou složeny z jednotlivých aktivit, které lze podle jednoduchého klíče kombinovat dle přání a potřeb zadavatelů. Na základě Vaší poptávky Vám navrhneme program a připravíme předběžnou cenovou kalkulaci. Pomůžeme Vám i s výběrem vhodné lokality ať už v Peci pod Sněžkou či v jejím okolí. 

Zaujal Vás teambuilding a outdoor, potřebujete k němu bližší podrobnosti? 

*povinné položky

zavřít

Webová kamera

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace